Kosmetologia

Peeling kawitacyjny

Kosmetologia
Koszt zabiegu 150 zł
Czas zabiegu 1 h
Znieczulenie nie
Ilość zabiegów w serii 1
Odstępy -
Peeling kawitacyjny to bezinwazyjne i delikatne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej.

Peeling kawitacyjny

Bezinwazyjny zabieg kosmetyczny z mikromasażem, głęboko oczyszczający i regenerujący wrażliwą skórę. Poprawia poziom dotlenienia komórkowego, działa wygładzająco i upiększająco. Umożliwia pozbycie się martwych komórek naskórka oraz sterylizuje skórę , dzięki czemu redukuje powstawanie wyprysków i likwiduje zaskórniki. Efektem jego zastosowania jest promienista, czysta, zrelaksowana i pełna blasku cera. Po zastosowaniu peelingu kawitacyjnego będziesz wyglądała młodziej

Na czym polega peeling kawitacyjny?

To bezinwazyjna i bezbolesna metoda oczyszczania skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Połączony jest z mikromasażem, usprawniającym przepływ krwi i limfy. Peeling poprawia krążenie i sprawia, że substancje aktywne mają możliwość łatwego przenikania w głąb skóry.

Do jakiego typu cery?

Peeling kawitacyjny łagodnie i delikatnie oczyszcza cerę. Polecany jest osobom o wrażliwej oraz cienkiej skórze, zarówno naczynkowej, jak i ze skłonnościami do podrażnień.

Przeciwwskazania

  • łuszczyca,
  • krwawienie.
Zainteresowała Cię oferta?
Lekarz, estetyczny rewolucjonista, showman. Leczy ciało i dusze. Zatrzymuje czas. Nie, nie sprawia, że usta puchną, a rysy twarzy się zmieniają. Naturalność – to jego hasło.
Dr N. Med. Krzysztof Gojdź

Kontakt

Holistic Clinic ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 Sobota 9:00 - 13:00
Wiadomość została wysłana