Holistic Clinic

Dermatologia

Oferujemy szereg zabiegów dermatologicznych, poprawiających kondycję i wygląd skóry, mających efekt odmładzający. Rozwiązujemy problemy skórne takie jak trądzik, usuwamy niedoskonałości i przebarwienia, rozjaśniamy cerę. Jeśli marzysz o pięknej skórze, sprawdź nasze zabiegi, wykonywane przez światowej klasy specjalistów dermatologii.

Pozbądź się problemu nadmiernej potliwości dzięki skutecznym zabiegom, których efekt utrzymuje się nawet przez rok. Metoda stosowana przez Holistic Clinic jest całkowicie bezpieczna i sprawdzona. Rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, dlatego też możesz na nowo zacząć cieszyć się życiem bez wstydliwego problemu nadmiernej potliwości.

Dermatologia
Peelingi chemiczne są zabiegiem polegającym na złuszczeniu martwego naskórka i odsłonięciu gładszej i promiennej skóry.
Nadmierna potliwość to przypadłość, która powoduje nadmierne i nieprzewidywalne wydzielanie potu w obrębie dłoni, pach, stóp lub twarzy
Kuracja Cosmelan poprawia ogólną kondycję skóry, normalizuje wydzielanie łoju (idealna do cery tłustej, mieszanej, z tendencją do trądziku), wyraźnie odmładza skórę, redukując drobne zmarszczki.
Lekarz, estetyczny rewolucjonista, showman. Leczy ciało i dusze. Zatrzymuje czas. Nie, nie sprawia, że usta puchną, a rysy twarzy się zmieniają. Naturalność – to jego hasło.
Dr N. Med. Krzysztof Gojdź

Kontakt

Holistic Clinic ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 Sobota 9:00 - 13:00
Wiadomość została wysłana
Wiadomość została wysłana