Holistic Clinic

O klinice

O klinice
Dr N.MED. Krzysztof Gojdź
dr n. med. Krzysztof Gojdź
Założycielem kliniki jest dr n. med. Krzysztof Gojdź, jedyny w Polsce certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą (Miami, Floryda, USA). Należy do elitarnego kilkuosobowego grona europejskich lekarzy posiadających dyplom tej prestiżowej Akademii. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo jako wykładowca szkolący lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Doktor Krzysztof Gojdź ukończył również American Academy of Anti-Aging Medicine.

Media o nas

22.07

Zatrzymaj czas w Holistic Clinic!

Artykuł o Holistic Clinic w Love Kraków.pl
Zobacz więcej
Zatrzymaj czas w Holistic Clinic!

"Na co dzień spotykamy się z wieloma różnymi ofertami zabiegów dla poprawy urody i zdrowia. Medycyna estetyczna to wciąż bardzo rozwijająca się gałąź medyczna w Polsce. Warto jednak zaufać specjalistom w tej dziedzinie i wybrać doświadczoną klinikę, wyspecjalizowaną w swojej branży."

więcej

21.07

Po drugiej stronie lustra

12 lipca odbył się wernisaż wystawy obrazów autorstwa Marcina Kowalika, którego Holistic Clinic było współorganizatorem.
Zobacz więcej
Po drugiej stronie lustra

12 lipca odbył się wernisaż wystawy obrazów autorstwa Marcina Kowalika, którego Holistic Clinic było współorganizatorem. Wystawa "Po drugiej stronie lustra" nawiązuje do opowieści Alicji z Krainy Czarów, a inspiracją jest motyw lustra jako swego rodzaju punktu zwrotnego w drodze w nieznane.

Więcej informacji na temat wystawy znajdą Państwo w artykule pod adresem: 
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/krakow_po_drugiej_stronie_lustra_350929.html 

23.05

Uroda holistycznie

Artykuł o Holistic Clinic w Miasto Kobiet
Zobacz więcej
Uroda holistycznie

"HOLISTIC Clinic to renomowana klinika, stosująca innowacyjne metody leczenia i pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Pacjenci kliniki otoczeni są kompleksową opieką specjalistów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, antiaging, żywienia, ginekologii estetycznej, endokrynologii i innych dziedzin." więcej

23.05

Testujemy karboksyterapię i Derma Fusion Pen

W zabiegach odmładzających coraz bardziej dominuje tendencja do powstrzymywania procesów starzenia poprzez pobudzanie własnych komórek do budowy nowych włókien kolagenowych.
Zobacz więcej
Testujemy karboksyterapię i Derma Fusion Pen

"W Holistic Clinic w Krakowie – kolejnym po Warszawie i Gdyni ośrodku założonym przez Krzysztofa Gojdzia, znanego z programu TVN „Sekrety lekarzy” – zaprezentowano mi dwie ścieżki odmładzania."

 

Jeśli chcecie przeczytać więcej, odsyłamy do artykułu z czasopisma Miasto Kobiet.

 

 

 

23.05

Gdy krem nie wystarcza

Producenci kosmetyków w błyskawicznym tempie reagują na nasze potrzeby, niejednokrotnie podsuwając nam produkty, o których zastosowaniu nie zdążyłyśmy nawet pomyśleć. Mimo tego bogactwa nie ze wszystkim możemy sobie same poradzić. Niekiedy domowa pielęgnacja to za mało i warto wybrać się do kosmetyczki.
Zobacz więcej
Gdy krem nie wystarcza

Producenci kosmetyków w błyskawicznym tempie reagują na nasze potrzeby, niejednokrotnie podsuwając nam produkty, o których zastosowaniu nie zdążyłyśmy nawet pomyśleć. Mimo tego bogactwa nie ze wszystkim możemy sobie same poradzić. Niekiedy domowa pielęgnacja to za mało i warto wybrać się do kosmetyczki.

więcej tutaj

13.05

"Collagen" widziany inaczej

12 maja Holistic Clinic miała przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż prac Kai Soleckiej pt. "Collagen".
Zobacz więcej
"Collagen" widziany inaczej

"12 maja Holistic Clinic miała przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż prac Kai Soleckiej pt. "Collagen". W twórczości Kai Soleckiej lapidarne geometryczne układy ożywione zostają niespokojną tkanką malatury. Czasem abstrakcyjne elementy spotykają się z wyobrażoną cielesnością – fragmentem ludzkiej postaci, zanurzonej jak gdyby w przestrzeni płótna, niekiedy koliste formy autonomicznie organizują pole obrazu, wchodząc w relację z fakturowymi, organicznymi i często przypadkowymi strukturami. Prace Soleckiej dalekie są od nawiązań do modernistycznej produkcji klasyków abstrakcji czy minimalizmu – artystka przywiązana jest do przestrzeni wyobrażonej, iluzji, nie rozstrzygania podziałów płaszczyzny. Abstrakcyjne formy mają swój ciężar, swoja objętość, zajmują różne miejsca w iluzorycznej głębi obrazów. Pomarszczona powierzchnia farby przypominać może okaleczoną skórę, cielesną powłokę skrywającą pod sobą uśpione, zagadkowe motywy.

Obrazy można oglądać w Holistic Clinic pod adresem ul. Zabłocie 25 lok 3 do końca czerwca."

Magazyn Lounge, maj 2016 r.

16.03

Dźwigacz kultury

Ścianę krakowskiej kliniki Holistic Clinic zdobi Dźwigacz Kultury, który w tym roku zaprojektował Jan Kanty Pawluśkiewicz
Zobacz więcej
Dźwigacz kultury

"Ścianę krakowskiej kliniki Holistic Clinic zdobi Dźwigacz Kultury, który w tym roku zaprojektował Jan Kanty Pawluśkiewicz – znany krakowski artysta, muzyk, ilustrator. Holistic Clinic w Krakowie otrzymała z rąk Krakowskiego Biura Festiwalowego nagrodę Dźwigacza kultury. Nazwa nawiązuje do pierwszego kręgu kręgosłupa dźwigającego czaszkę i umożliwiającego ruchy głowy. Wywodzi się od mitycznej postaci Atlasa, który miał podtrzymywać Ziemię. „Dźwigacz jest symbolem tego, jak ważne i kluczowe dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu – powiedziała Izabela Helbin, dyrektor KBF podczas wieczornej gali. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów".

Magazyn Lounge, marzec 2016 r.

17.02

Herbaciane marzenia w Holistic Clinic w Krakowie

W krakowskiej klinice Holistic Clinic spotkali się pacjenci kliniki aby w miłej kameralnej atmosferze zapoznać się z najnowszymi technikami w wizażu.
Zobacz więcej
Herbaciane marzenia w Holistic Clinic w Krakowie

"W ostatni czwartek miesiąca stycznia, w ramach cyklicznych spotkań w krakowskiej klinice Holistic Clinic spotkali się pacjenci kliniki aby w miłej kameralnej atmosferze zapoznać się z najnowszymi technikami w wizażu. Warsztaty prowadziła Dorota Golińska, znana charakteryzatorka filmowo – teatralna, od lata zafascynowana sztuką makijażu. Współpracująca z wieloma kobiecymi pismami poświęconymi modzie i urodzie. Panie uczestniczące w tym spotkaniu mogły dowiedzieć się jak wszechstronnie zadbać o dobry wygląd i samopoczucie.

Kosmetolodzy Holistic Clinic przeprowadzili pacjentom badania skóry twarzy, pacjenci otrzymali porady z zakresu zabiegów kosmetologicznych oraz doboru odpowiednich do potrzeb kosmetyków. Z niecierpliwością czekamy na kolejny czwartek".

Magazyn Lounge, luty 2016 r.

Odwiedzili nas

Sara Andon
Sara Andon
Flecistka Sara Andon jest znaną międzynarodowej publiczności solistką i artystką studyjną znaną ze swoich porywających dźwięków i głęboko poruszających interpretacji muzycznych. Występowała najważniejszych salach koncertowych na całym świecie.
Sara Andon
Pat Weaver
Pat Weaver
Pat Weaver - specjalistka od marketingu muzycznego, producentka oraz krytyk rockowy. W bogatej karierze w przemyśle rozrywkowym pracowała z takimi gwiazdami jak Tina Turner czy Iron Maiden.
Pat Weaver
Aleksander Milwiw-Baron
Aleksander Milwiw-Baron
Aleksander Milwiw-Baron, znany szerszej publiczności jako Baron, gitarzysta zespołu Afromental, kompozytor i multiinstrumentalista.
Aleksander Milwiw-Baron
Krystyna Prońko
Krystyna Prońko
Krystyna Prońko - jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród. Zachwyca wysoką kulturą muzyczną oraz oryginalnym głosem.
Krystyna Prońko
Cliff Martinez
Cliff Martinez
Cliff Martinez - urodzony w Nowym Yorku kompozytor muzyki filmowej i elektrycznej. W przeszłości grał w Red Hot Chilli Peppers. Komponował ścieżkę do: Solaris, Drive i Tylko Bóg Wybacza.
Cliff Martinez
Salome Sheidegger
Salome Sheidegger
Salome Scheidegger - pianistka i artystka, autorka multimedialnego projektu "Envisage", który powstał z dodania do klasycznego programu recitalowego elementów scenografii, oświetlenia oraz projekcji wideo, co pozwala publiczności doświadczyć muzyki w prawdziwie rozszerzony sposób.
Salome Sheidegger
Tina Guo
Tina Guo
Tina Guo - wiolonczelistka grająca zarówno na wiolonczeli akustycznej, jak i elektrycznej. Nagrywała solowe partie na do filmów: Sherlock Holmes, Iron Man II, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Porwanie, Plan Ucieczki; seriali: Wikingowie, Rodzina Borgiów, CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku; gier: Diablo III, Call of Duty: Black Ops II.
Tina Guo
Beth Krakower
Beth Krakower
Beth Krakower - jedna z założycielek CineMedia Promotions – niezależnej firmy zajmującej się promocją kompozytorów filmowych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat wypromowała około 400 ścieżek dźwiękowych, w tym z filmów takich jak: Piękny umysł, Pokuta, Złap mnie, jeśli potrafisz, Gdzie jest Nemo?, Marzyciel, Frida, Harry Potter i więzień Azkabanu, The Hurt Locker. W pułapce wojny, Chłopiec z latawcem, Gladiator,. Część z nich zdobyła Oscara.
Beth Krakower
Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska - aktorka teatralna i telewizyjna. Występowała w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie w roli Velmy w West Side Story w reż. Leszka Czarnoty oraz w Musical Show Melodie Broadwayu w reż. Barry’ego Solone.
Elżbieta Romanowska
Katarzyna Galica
Katarzyna Galica
Katarzyna Galica - polska aktorka teatralna i telewizyjna. Występowała na deskach Teatru Ludowego w Krakowie, obecnie sztuki z jej udziałem zobaczyć można w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.
Katarzyna Galica
Dorota Goldpoint, Joanna Kurowska
Dorota Goldpoint, Joanna Kurowska
Dorota Goldpoint - światowej klasy projektantka mody. Łączy włoską, współczesną klasykę ze szczyptą francuskiej eleganckiej nonszalancji. Lubi mówić o swoich kolekcjach, że jest to minimalizm w wersji luksusowej.

Joanna Kurowska - polska aktorka telewizyjna i teatralna oraz wokalistka. Ma na swoim koncie duety między innymi z Wojciechem Mannem, Moniką Gruszczyńską, Maciejem Miecznikowskim i Michałem Koterskim. Odcisk jej dłoni znajduje się na słynnej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.
Dorota Goldpoint, Joanna Kurowska
Ewa Pacuła
Ewa Pacuła
Ewa Pacuła - polska modelka, prezenterka oraz dziennikarka. Ozdabiała pokazy najwybitniejszych, polskich projektantów mody - Teresy Rosatti, Haliny Zawadzkiej, Xymeny Zaniewskiej czy Barbary Hoff. Współpracowała również z marką Emporio Armanii.
Ewa Pacuła
Małgorzata Puczyłowska
Małgorzata Puczyłowska
Znana pisarka, autorka poruszającej książki "Być dzieckiem legendy".
Małgorzata Puczyłowska
Kamil Kuroczko
Kamil Kuroczko
Kamil Kuroczko - choreograf, tancerz, uczestnik programu "Taniec z gwiazdami"
Kamil Kuroczko
Olga Borys
Olga Borys
Olga Borys - polska aktorka. Występowała w Teatrze Studio w Warszawie, w Teatrze Komedia w Warszawie, w Teatrze Kwadrat, w Teatrze Scena Prezentacje i gościnnie na deskach Teatru im. J. Osterwy w Lublinie. Popularność przyniosła jej rola w serialu komediowym Lokatorzy.
Olga Borys
Łukasz Mielko
Łukasz Mielko
Łukasz Mielko - muzyk, wokalista zespołu Sound'n'Grace.
Łukasz Mielko
Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka
Małgorzata Potocka - polska aktorka i producentka filmowa. Jest dyrektorką artystyczną łódzkiej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej „On Air”. Znana z wielu kultowych produkcji filmowych.
Małgorzata Potocka
Kamila Klimczak
Kamila Klimczak
Aktorka Teatru Bagatela w Krakowie, artystka legendarnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami, współpracująca na stałe z legendą muzyki klezmerskiej Leopoldem Kozłowskim, a także Jackiem Cyganem. Artystka wszechstronna dla której niezależnie od gatunku, w którym gra lub śpiewa najważniejsza jest zawsze publiczność.
www.kamilaklimczak.art.pl
Kamila Klimczak
Bon upominkowy
Podaruj bliskim niezwykły czas w Holistic Clinic - relaks, podczas którego zatroszczymy się o ich wymarzoną sylwetkę, promienną i zdrową cerę oraz naturalne piękno! Spraw, by Twój prezent stał się niezapomnianym doznaniem!
Bon upominkowy

Kadra

Kadra
Dr n med. Krzysztof Gojdź

Dr n med. Krzysztof Gojdź

Lekarz medycyny estetycznej
Zobacz więcej
Dr n med. Dominik Ludew

Dr n med. Dominik Ludew

Lekarz dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
Zobacz więcej

Lek. Med. Magdalena Pirowska

Lekarz dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
Zobacz więcej
Lek. Med. Magdalena Pirowska

lek. med. Katarzyna Tyrawa

lekarz medycyny, spacjalista endokrynolog
Zobacz więcej
lek. med. Katarzyna Tyrawa
Klaudia Augustyn

Klaudia Augustyn

Kosmetolog
Zobacz więcej
Katarzyna Żwirek

Katarzyna Żwirek

Kosmetolog
Zobacz więcej

Barbara Wiecha

Recepcjonistka
Zobacz więcej
Barbara Wiecha

Dojazd i kontakt

Dojazd i kontakt
Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana
Holistic Clinic ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków Wyznacz trasę dojazdu +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 Sobota 9:00 - 13:00
Formularz kontaktowy