BALUMED

 • balu-med

Miejsce Kategoria:Opieka medyczna

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Specjalistyczne Centrum Medyczne Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach, w celu zapewnienia im opieki medycznej na najwyższym poziomie.

   

  Do dyspozycji pozostają specjaliści z różnych dziedzin, udzielający konsultacji specjalistycznych, m.in. alergolog, chirurg dziecięcy, dermatolog, dietetyk, doradca laktacyjny, fizjoterapeuta, ginekolog, kardiolog dziecięcy, logopeda, nefrolog dziecięcy, neonatolog, neurolog dziecięcy, ortopeda, pediatra, radiolog, pielęgniarki i położne.

   

  Profesjonalna opieka medyczna jest świadczona już w czasie ciąży, przyszłe mamy mogą uzyskać porady od specjalistów zakresu ginekologii-położnictwa. Rodzice mogą również skorzystać z oferty szkoleń, podczas których uzyskają podstawową wiedzę medyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom w stanach zagrożenia życia oraz zasad postępowania po pojawieniu się pierwszych objawów chorobowych.

   

  Centrum Medyczne Balumed wypożycza lampę, dzięki której możliwe jest leczenie żółtaczki fizjologicznej u noworodka w domu.

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.