Arte Clinic – Stomatologia i Medycyna Estetyczna

 • arte

Miejsce Kategoria:Medycyna estetyczna

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Arte Clinic opiera swą działalność na czterech filarach – medycynie estetycznej, stomatologii, kosmetologii oraz dietetyce.

  Dzięki tak szerokiemu podejściu możliwa jest kompleksowa pomoc oraz osiągnięcie założonego efektu na wielu płaszczyznach. 

  Medycyna estetyczna ma na celu podkreślenie naturalnych walorów oraz korektę niedoskonałości. W Arte Clinic przeprowadzane są różnorodne zabiegi, dzięki którym można poprawić lub odmłodzić wygląd, np. lifting, korekta powiek, odświeżenie i oczyszczenie skóry, wypełnienie zmarszczek.

  W ofercie kliniki znajdują się także zabiegi z zakresu stomatologii i stomatologii estetycznej. Pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej pomocy specjalisty, zaczynając od profilaktyki, a kończąc na implantologii i protetyce.

  Proponowane zabiegi z zakresu kosmetologii to m.in. peelingi, zamykanie naczyń krwionośnych, dotlenianie, wyszczuplanie.

  Natomiast doświadczeni dietetycy pomogą w ustaleniu odpowiedniego jadłospisu, przeprowadzą test MRT – jest to innowacyjna metoda, która pozwala na wykrycie nadwrażliwości pokarmowej.

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.